Dodał: |
Oceń: 0 0

Spis treści

Konkurs dla kieleckich cudzoziemcew jest organizowany w ramach projectu "Priviet" http://priviet.org.pl/pl/ przez Stowarzyszenie Homo Politicus http://homopoliticus.org.pl/.

 Konkurs jest tylko częścią całego projektu. Oprócz niego są organizowanye warsztaty i spotkania organizacyjne dla cudzoziemców, szkolenia asystentów cudzoziemców i liderów.

Także jest przewidziane organizaja kolesjego Kieleckieg Dnia Cudzoziemca, przypominam, ze peirwszy Dzień Cudzoziemca w Kielacach odbył się w marcu tego roku.  


 

A oto regulamin konkursu

Jeżeli jesteś cudzoziemcem i mieszkasz w Kielcach, to masz niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w konkursie pod nazwą „Kielce Selfie Challenge”.
selfie
1) Co trzeba zrobić?
-być cudzoziemcem mieszkającym w Kielcach
-należy wykonać zdjęcie selfie w dowolnym, znanym miejscu w mieście. Możesz je zrobić na uczelni z przyjaciółmi lub wykładowcami, w pracy czy na treningu. Ważne by Twoje zdjęcie wyróżniało się spośród innych i było na tle charakterystycznego miejsca w Kielcach.
2) Zrobisz zdjęcie i co dalej?
-wstaw je na Facebook i oznacz  #privietkielce
3) 23 listopada Twoje zdjęcie trafi na fanpage Stowarzyszenia Homo Politicus.
4) Każda osoba może załączyć tylko jedno zdjęcie konkursowe.
5) Na punktację zdjęcia składają się:
-liczba polubień zdjęcia w galerii
-ocena komisji konkursowej
6) Zdjęcia z hashtagiem  #privietkielce możesz dodawać do 22 listopada 2015r. do 23.59
7) Głosowanie na facebooku zaczyna się od 23 listopada 2015r. o godz. 0.00 i trwa do 29 listopada 2015r. do godz. 23.59.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 2 grudnia 2015r. na „Kieleckim Dniu Cudzoziemca”.
Nagrody:
1 miejsce – Selfie Stick
2 i 3 miejsce – Kosze ze słodyczami

I strony, na ktróre trzena dodawać swoje selfie 

https://web.facebook.com/CentrumInicjatywCudzoziemskich/
https://web.facebook.com/shpkielce/?hc_location=ufi

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.